Prensiplerimiz

Google Plus'da Paylaş
Anasayfaadresyolu Prensiplerimiz

illegal-icon

İLLEGAL ÇALIŞMA YOK !

Müşterilerimiz için yaptığımız Seo çalışmalarında asla illegal çalışma yapmıyoruz. Yaptığımız çalışmalar tamamen legal ve Google kalite yönergelerine uygun olarak yapılmaktadır.

 

 

is-yapariz-icon

TARTIŞMAYA GİRMEZ, İŞ YAPARIZ.

Biz kalitemizi müşterimizle ya da başka kişiler, firmalar ile tartışmaya girmeden işimizi yaparak gösteririz. Kısacası tartışmaya girmez, iş yaparız.

 

 

seo-gelisim

GELİŞMELERİ TAKİP EDERİZ.

Seo uzmanı olarak işimizde her zaman en iyi olmak, müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmak, kalite çıtamızı sürekli yükseltmek için Seo üzerine olan tüm gelişmeleri dikkatle takip ederiz.

 

 

sozumuzu-tutariz

SÖZÜMÜZÜ TUTAR VE ARKASINDA DURURUZ.

Müşterimiz ile yaptığımız Seo anlaşmasında verdiğimiz tüm vaadleri yerine getiririz.

 

 

yapamayacagiz-isin-sozu

YAPAMAYACAĞIMIZ İŞİN SÖZÜNÜ VERMEYİZ.

Seo çalışması hizmeti için size vereceğimiz vaadler içerisinde asla, yapamayacağımız işler yoktur. Her zaman gerçekçi olup, etik değerlere bağlı kalarak, dürüstlük içerisinde yapabileceğimiz işin sözünü veririz.

 

 

musteri-gecistirme

MÜŞTERİMİZİ GEÇİŞTİRMEYİZ.

Biz Seo hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerimizi asla geçiştirmeyiz. Onların sorunlarını anlık olarak ya da en kısa sürede çözüme kavuştururuz. Müşterilerimiz ile çalışma süresince sürekli irtibat halinde oluruz.

 

 

surekli-aktifiz

TELEFONDAN, SİTE ÜZERİNDEN VE MAİL ADRESLERİNDEN HER AN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Bizimle çalıştığınız sürece irtibat kurmanız gerektiğinde bize her an ulaşabilirsiniz. Telefon ve mailler üzerinde çalışma saatleri içerisinde sürekli olarak aktif olmaktayız. Bu sayede sorunlara daha hızlı çözüm, isteklere daha hızlı cevap verebilmekteyiz.

 

 

zamaninda-teslim

ZAMANINDA BAŞARI VE TESLİMAT

Anlaşmamızda bulunan süre sonunda müşterimizin web sitesini belirtilen anahtar kelimelerde Google ilk sayfaya çıkartırız. Başarının zamanında gelebilmesi için planımızı ona göre yaparız.