Title Image

Prensiplerimiz

İçimizde Kurallarımız Var

Prensiplerimize Bağlı Çalıyoruz

Müşterilerimiz için yaptığımız Seo çalışmalarında asla illegal çalışma yapmıyoruz. Yaptığımız çalışmalar tamamen legal ve Google kalite yönergelerine uygun olarak yapılmaktadır.

Biz kalitemizi müşterimizle ya da başka kişiler, firmalar ile tartışmaya girmeden işimizi yaparak gösteririz. Kısacası tartışmaya girmez, iş yaparız.

Seo uzmanı olarak işimizde her zaman en iyi olmak, müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmak, kalite çıtamızı sürekli yükseltmek için Seo üzerine olan tüm gelişmeleri dikkatle takip ederiz.

Müşterimiz ile yaptığımız Seo anlaşmasında verdiğimiz tüm vaadleri yerine getiririz.

Seo çalışması hizmeti için size vereceğimiz vaadler içerisinde asla, yapamayacağımız işler yoktur. Her zaman gerçekçi olup, etik değerlere bağlı kalarak, dürüstlük içerisinde yapabileceğimiz işin sözünü veririz.

Biz Seo hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerimizi asla geçiştirmeyiz. Onların sorunlarını anlık olarak ya da en kısa sürede çözüme kavuştururuz. Müşterilerimiz ile çalışma süresince sürekli irtibat halinde oluruz.

Bizimle çalıştığınız sürece irtibat kurmanız gerektiğinde bize her an ulaşabilirsiniz. Telefon ve mailler üzerinde çalışma saatleri içerisinde sürekli olarak aktif olmaktayız. Bu sayede sorunlara daha hızlı çözüm, isteklere daha hızlı cevap verebilmekteyiz.

Anlaşmamızda bulunan süre sonunda müşterimizin web sitesini belirtilen anahtar kelimelerde Google ilk sayfaya çıkartırız. Başarının zamanında gelebilmesi için planımızı ona göre yaparız.