Title Image

Çalışma Şeklimiz

Seo çalışmasında çalışma şeklimiz çok önemlidir. Hem müşterinin huzuru hem de çalışmanın selameti açısından muhakkak herkesin bir çalışma şekli olmalıdır. Biz UzmanSeo olarak tabiki bizim de bir çalışma şeklimiz bulunuyor. Biz bu çalışma şeklini oluştururken hem müşterimiz hem de Seo çalışması taraflı düşünerek oluşturduk. Çalışma şekli ödeme şeklinden Seo çalışmasının sürecine kadar olan büyük bir kısmı kaplamaktadır.

Bize Seo çalışması için herhangi bir yoldan başvurduğunuzda öncelikle web sitenizi ve anahtar kelimelerinizi inceleriz. Daha sonrasında size bir çalışma süresi ve çalışma ücreti belirten bir teklif sunarız. Eğer teklifimiz sizin için de uygun ise site ile ilgili tüm kullanım bilgileri alınır.

Çalışma şeklimiz gereği çalışma size sunduğumuz çalışma ücretinin çalışma başında en az 3/1 ya da ilk ay ücretini almaktayız. Kalan ücreti yine çalışma süresinin aylarına bölerek ya da çalışma süresi sonunda toplu olarak ödeyebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra hemen site ile alakalı çalışmalara başlıyoruz. Web sitenizin içeriği optimize etmeden kesinlikle site dışı optimize yapmıyoruz. Web sitenizin içerisini tamamen optimize ettikten sonra site dışı Seo çalışmasına başlıyoruz. Site dışı Seo çalışmasıyla sitenizi popüler hale getiriyoruz. Kaliteli sitelerden backlink sağlıyor, kaliteli backlink inşaası oluşturuyor ve sosyal medyada sitenizi aktif olarak kullanıyoruz.

1
Seo ya da Web Site ile

Seo talebi oluşturulur

2
Seo Talebi bize ulaşır

Gerekli incelemelere başlarız

3
Teklif Sunarız

Müşterimize detaylı bir teklif formu göndeririz

4
Müşterimiz teklifimizi kabul eder.

5
Belirli miktarda ön ödeme alınır

6
SEO Çalışmalarına Başlanır

Aylık olarak detaylı rapor gönderilir

Biz Seo uzmanı olarak her zaman etik değerlere bağlı olarak çalışır Seo çalışmamızı legal yollar ile yaparız. Müşterimize zarar getirecek hiç bir çalışmayı yapmaz, çalışma süresince çalışma ile alakalı müşterimizi de söz sahibi yaparız. Yapamayacağımız işin sözünü vermez ve o işi almayız. Müşterimizin en iyi ulaşması adına, web sitesini geliştirmek adına, sektörde fark oluşturmak adına önerilerde bulunur, eğer onay alınırsa çalışmayı yaparız.